Copywriter píše texty. Ale to nie je všetko v čom vám môže pomôcť.

Copywriting je rozhodujúci pre úspech na internete v súčastnej digitálnej dobe. Ale nie len na internete využijete výsledok práce copywritera.

Opis produktu alebo služby ktorý pre vás vypracuje budete používať naprieč celým spektrom vašej marketingovej aktivity. Dizajn, social marketing, SEO. Kvalitné texty dodajú vašej komunikácií zmysel a vážnosť.

Copywriting je lepidlo ktoré všetko spája dohromady.

Spolupráca s copywriterom vám mnoho uľahčí. Profesionálný spisovateľ vám toho môže ponúknúť mnoho.

Ako jeho služby využiť? Možno raz v budúcnosti na Idea point.

 

Tento záznam bol pridaný do Nezaradené dňa od .

O Matúš Hajduk

Pomáham, radím, hodnotím, učím vás. Čítam, píšem, fotím, hrajem sa. Som aj konzultant pre internetový marketing, sociálne médiá, webovú použiteľnosť a SEO. Rád asistujem pri navhovaní vízie, formulovaní zamerania, realizovaní prieskumov, rozvíjaní firemnej kultúry a tvorbe firemnej identity. Poskytujem poradenstvo a praktickú pomoc. Učím chápať marketing a reklamu. Špecializujem sa na marketing pre malých a stredných. Nepracujem zadarmo ale naučil som sa s malým rozpočtom dosahovať citeľné výsledky a viditeľné napredovanie. Pre náročných marketingovú činnosť zabezpečujem v spolupráci s reklamnou agentúrou LAVACOM z pozície account manažéra. Nie som opatrne zdvorilý. Pri spolupráci otvorene prezentujem svoj názor a nebojím sa povedať “Toto je kravina.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>